Selected collections
Search results
Filters
237 Results
-
-
-
-
Taping - Basic techniques 1 (teaching board 70cm x 100cm)
Regular price €22,99 -
Yoga rug - Jute
Regular price €59,90 -
Yoga mat yogimat® basic - art collection - lotus mandala
Sale price From €23,90 Regular price€29,50
-
Organic yoga mat cleaner - fresh rosemary - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh forest - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
-
-
Organic yoga mat cleaner - fresh green lime - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
2nd choice Yoga mat yogimat® studio - light - taupe-grey
Sale price €19,92 Regular price€24,90 -
Organic yoga mat cleaner - fresh lavender - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
-
Organic yoga mat cleaner 5 x 50 ml in a box
Sale price €19,95 Regular price€21,95Unit price €79,80 per l€79,80/l -
-
Organic yoga mat cleaner - fresh orange - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
Hammered copper carafe with mug, 1.1 litre
Sale price €52,50 Regular price€59,90 -
-
-
Yoga long sleeve "ala" - elderberry
Regular price €59,95 -
Yoga T-shirt Batwing “sunray” - berry/copper
Regular price €39,90 -
Special item Yoga mat yogimat® basic olive with brass eyelets - black burnished
Regular price €35,00 -
Yoga long sleeve "ala" - ivory
Regular price €59,95
Showing 72 of 237
Load more