Selected collections
Search results
Filters
211 Results
-
Yoga rug - Jute
Regular price €59,90 -
-
Carry replacement sealing washer
Regular price €1,90 -
Organic yoga mat cleaner - fresh rosemary - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh forest - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
-
Organic yoga mat cleaner - fresh green lime - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
-
Organic yoga mat cleaner - fresh lavender - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
2nd choice Yoga mat yogimat® studio - light - taupe-grey
Sale price €19,92 Regular price€24,90 -
-
Step Barrel with handles - black - 80 cm long
Regular price €449,00 -
-
2nd choice Copper carafe with hammered mug, 1.1 l
Sale price €47,90 Regular price€59,90 -
-
Organic yoga mat cleaner 5 x 50 ml in a box
Sale price €19,95 Regular price€21,95Unit price €79,80 per l€79,80/l -
Yoga mat yogimat® basic - art collection - lotus mandala
Sale price From €23,90 Regular price€29,50
-
Organic yoga mat cleaner - fresh orange - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
-
-
-
-
Yoga shirt flowing batwing "ala" - rose
Regular price €54,95 -
Yoga T-shirt Batwing “sunray” - berry/copper
Regular price €39,90
Showing 72 of 211
Load more