Selected collections
Search results
Filters
306 Results
-
Organic yoga mat cleaner - fresh lavender - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
-
-
Organic yoga mat cleaner - fresh orange - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
Special item Yoga mat yogimat® basic olive with brass eyelets - black burnished
Regular price €35,00 -
Special item Yoga mat studio pidgeon-blue with grip - (length 190 cm)
Regular price €39,00 -
-
Special item Yoga mat yogimat® studio (special length 175 cm) - simply black
Regular price €26,29 -
-
Special item Yoga mat yogimat® studio (special length 172 cm) - olive-green
Regular price €25,85 -
Special item Yoga mat yogimat® studio - extra wide - earth red (Length 173 cm)
Sale price €31,90 Regular price€33,90 -
-
2. Wahl Yoga mat yogimat® studio - extra wide - simply-black
Sale price €27,12 Regular price€33,90 -
Yoga bag yogibag® basic - zip - extra large - nylon - 80 cm
Sale price From €29,90 Regular price€33,90 -
-
Special item Yoga mat yogimat® studio - extra wide - earth-red - (Length 175 cm)
Regular price €32,40 -
-
-
Yoga Starter Set - velvet mint (Yoga mat + 2 yoga blocks + 1 strap)
Regular price €59,90 -
Messe-Matte loose-lay Yoga mat, sun, various colors
Regular price €45,00 -
Yoga bag yogibag® basic - zip - extra large - cotton - 80 cm
Sale price From €36,90 Regular price€39,90 -
Organic yoga mat cleaner - fresh green lime - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
-
2nd choice Yoga mat yogimat® studio - light - taupe-grey
Sale price €19,92 Regular price€24,90
Showing 96 of 306
Load more