Selected collections
Search results
Filters
250 Results
-
Special item Yoga mat yogimat® studio - extra wide - earth red (Length 173 cm)
Sale price €31,90 Regular price€33,90 -
-
-
Special item Yoga mat yogimat® studio (special length 175 cm) - simply black
Regular price €26,29 -
-
Organic yoga mat cleaner - fresh lavender - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
2. Wahl Yoga mat yogimat® studio - extra wide - simply-black
Sale price €27,12 Regular price€33,90 -
-
-
Special item Yoga mat yogimat® studio - extra wide - earth-red - (Length 175 cm)
Regular price €32,40 -
-
-
Yoga Starter Set - velvet mint (Yoga mat + 2 yoga blocks + 1 strap)
Regular price €59,90 -
-
Special item Yoga mat yogimat® studio - light (special length 172 cm) - simply black
Regular price €23,40 -
2nd choice yoga mat yogimat® natural 100 x 200 cm
Sale price €60,80 Regular price€76,00 -
Organic yoga mat cleaner - fresh orange - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh green lime - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
-
-
-
-
Yoga bag yogibag® basic - zip - extra large - nylon - 80 cm
Sale price From €29,90 Regular price€33,90 -
2nd choice yoga mat yogimat® sun travel - spring green
Sale price €47,20 Regular price€59,00
Showing 96 of 250
Load more