Selected collections
Search results
Filters
116 Results
-
-
-
Yoga block yogiblock® cork
Sale price From €10,50 Regular price€13,50 -
-
-
Yoga pants Francis - black
Regular price €97,00 -
-
-
-
Yogahose Francis - Dark Red
Regular price €97,00 -
Yoga belt yogibelt® extra - OM - MB 260 cm - gray
Regular price €17,50 -
Yoga belt yogibelt® basic - PB 210cm - white
Regular price €9,50 -
-
Aerial Yoga Equipment Set (2x Rundschlingen 30cm + 2x Daisy Chains 80cm)
Regular price €47,90 -
Organic yoga mat cleaner - fresh rosemary - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh green lime - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh orange - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh forest - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
Yoga block yogiblock® basic - art collection - spiral mandala - petrol
Regular price €13,90 -
Yoga block yogiblock® basic - art collection - spiral mandala - petrol - set of 2
Regular price €25,90 -
Yoga pants Florence - navy
Regular price €96,00 -
Yoga pants - Christy beige with linen
Regular price €99,00 -
Yoga Pants Francis - Khaki
Regular price €97,00 -
Florence Yoga Pants - Dark Grey
Regular price €99,00
Showing 24 of 116
Load more