Selected collections
Search results
Filters
250 Results
-
-
-
Organic yoga mat cleaner - fresh rosemary - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
-
-
-
Yoga mat yogimat® basic - art collection - lotus mandala
Sale price From €23,90 Regular price€29,50
-
Organic yoga mat cleaner - fresh orange - 50 ml
Regular price €4,59Unit price €91,80 per l€91,80/l -
2nd choice yoga mat yogimat® studio - light - earth red
Sale price €19,92 Regular price€24,90 -
-
Organic yoga mat cleaner - fresh orange - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh rosemary - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
Yoga Starter Set - velvet rose (Yoga mat + 2 yoga blocks + 1 strap)
Regular price €57,90 -
Organic yoga mat cleaner - fresh forest - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
Organic yoga mat cleaner - fresh rosemary - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
-
-
Organic yoga mat cleaner - fresh green lime - 10 l
Regular price €129,00Unit price €12,90 per l€12,90/l -
-
-
Special item Yoga mat studio pidgeon-blue with grip - (length 190 cm)
Regular price €39,00 -
Organic yoga mat cleaner - fresh forest - 500 ml
Regular price €9,95Unit price €19,90 per l€19,90/l -
Special item Yoga mat yogimat® basic olive with brass eyelets - black burnished
Regular price €35,00 -
Special item Yoga mat yogimat® studio (special length 172 cm) - olive-green
Regular price €25,85
Showing 72 of 250
Load more