Geselecteerde collecties
Zoekresultaten
Filters
332 Resultaten
-
-
-
Taping - Basistechnieken 1 (Lesbord 70cm x 100cm)
Normale prijs €22,99 -
Yoga vloerkleed Chakra - grafiet
Normale prijs €39,90 -
Yogamat Yoga Rug - Jute
Normale prijs €59,90 -
Yogamat yogimat® basis - art collection - lotus mandala
Aanbiedingsprijs Vanaf €23,90 Normale prijs€29,50
-
Bio Yogamat schoner - verse rozemarijn - 500 ml
Normale prijs €9,95Eenheidsprijs €19,90 per l€19,90/l -
Bio Yogamat schoner - verse bos - 500 ml
Normale prijs €9,95Eenheidsprijs €19,90 per l€19,90/l -
-
-
2e keuze Yogamat yogimat® studio - light - taupe-grey
Aanbiedingsprijs €19,92 Normale prijs€24,90 -
Bio Yogamat schoner - verse groene limoen - 500 ml
Normale prijs €9,95Eenheidsprijs €19,90 per l€19,90/l -
Bio Yogamat schoner - verse lavendel - 50 ml
Normale prijs €4,59Eenheidsprijs €91,80 per l€91,80/l -
-
Biologische yogamat reiniger 5 x 50 ml in een doosje
Aanbiedingsprijs €19,95 Normale prijs€21,95Eenheidsprijs €79,80 per l€79,80/l -
-
Bio Yogamat schoner - verse sinaasappel - 50 ml
Normale prijs €4,59Eenheidsprijs €91,80 per l€91,80/l -
-
-
Gehamerde koperen karaf met beker, 1,1 liter
Aanbiedingsprijs €52,50 Normale prijs€59,90 -
-
-
Speciaal artikel yogimat® basic olive met messing oogjes - zwart gepolijst
Normale prijs €35,00 -
Yoga-Longsleeve "ala" - elderberry
Normale prijs €59,95
Toont 72 van 332
Meer laden