Overslaan naar inhoud
UW VOORDEEL ALS YOGA TEACHER: Profiteer van onze 10% yogadocenten korting
Geef het cadeau van balans & plezier: De digitale cadeaubon voor yogaproducten
Samen met jou: meer dan 300.000 bomen geplant
YOGISTAR
[?] Header – Logo web 600px [?] Header – Logo web 600px
  • Yogamatten
    Yogamatten - Alle
    Yogamatten voor beginners
    Natuurlijke yogamatten
    Ontwerp yogamatten
    Gepersonaliseerde yogamatten
    Yogamatten XXL & op maat
    Studio’s & yogascholen
    Premium yogamatten
    Reis yogamatten
    Biologische yogamatreiniger
    My yogimat® basic - YOGISTAR My yogimat® basic - YOGISTAR

    Yogimat® basic
    Beste waar voor je geld
    Verhouding

    €23,50 EUR

    Yogimat® zon
    Super antislip,
    absoluut ecologisch

    €69,00
  • Yoga-Mode
    Dames
    Dames Tops Dames lange shirts Damen bh's Dames broek Damessokken Armwarmers voor dames
    Mannen
    Heren topjes Heren broek
    Sandalen
    Damessandalen Heren sandalen
    Yoga-Longsleeve vloeiend shakti "ala" €59,95
    Yogasokken €17,90
  • Yoga-accessoires
    Aids
    Gepersonaliseerde accessoires Yogablokken Yogariemen Yogaproducten van kurk Aerial Yoga Yin Yoga Matkussens en yogahanddoeken Kussens en bolsters Yogastoel Hoofdstandkruk Yoga Wheel
    Meditatie
    Meditatie kussen Meditatie accessoires Oogkussen Dekens
    Yogatassen
    Yoga tassen Bevestigingsriemen voor matten
    Andere accessoires
    Acupressuur onderlaag Fascia-training Massagetafels en stoelen Massagehulpmiddelen Koperen vaten & drinkflessen Biologische yogamat reiniger
  • Yoga-sets
  • Accessoires
    Cadeaubon Cadeau ideeën Mala's en armbanden Wierook Ayurveda. Kajals en lippenstiften Drinkflessen & Drinkbekers
  • Pilates
    De Pilatesmat
    Pilatesblokken & rollers
    Pilates-ballen
    Pilates-apparatuur
    Pilates-stretchbanden en -banden
    Pilates-ringen
    Reserveonderdelen en accessoires
    Pilates-boeken en dvd's
    Fitnesstraining
    2. Wahl Pilates Reformer Ahorn - YOGISHOP 2. Wahl Pilates Reformer Ahorn - YOGISHOP
    Ontdek onze Pilates reformers
    Pilatesmat basic - 1,5 cm pik
    In plaats van €36,90 Maar €33,00
  • Boeken & Muziek
    Trainings-dvd's Trainings-audio-cd's Muziek Boeken Posters en educatieve borden Tijdschriften
  • Verkoop
    Goedkope yogamatten Goedkope yogatassen Betaalbare yoga- en pilatesaccessoires Betaalbare yogamode Goedkope Pilates-apparatuur Goedkope massageaccessoires
Nederlands
Zoeken Account Winkelwagen
0
Yogamatten
Yogamatten - Alle Yogamatten voor beginners Natuurlijke yogamatten Ontwerp yogamatten Gepersonaliseerde yogamatten Yogamatten XXL & op maat Studio’s & yogascholen Premium yogamatten Reis yogamatten Biologische yogamatreiniger
My yogimat® basic - YOGISTAR My yogimat® basic - YOGISTAR

Yogimat® basic
Beste waar voor je geld
Verhouding

€23,50 EUR

Yogimat® zon
Super antislip,
absoluut ecologisch

€69,00
Yoga-Mode
Dames
Dames Tops Dames lange shirts Damen bh's Dames broek Damessokken Armwarmers voor dames
Mannen
Heren topjes Heren broek
Sandalen
Damessandalen Heren sandalen
Yoga-Longsleeve vloeiend shakti "ala" €59,95
Yogasokken €17,90
Yoga-accessoires
Aids
Gepersonaliseerde accessoires Yogablokken Yogariemen Yogaproducten van kurk Aerial Yoga Yin Yoga Matkussens en yogahanddoeken Kussens en bolsters Yogastoel Hoofdstandkruk Yoga Wheel
Meditatie
Meditatie kussen Meditatie accessoires Oogkussen Dekens
Yogatassen
Yoga tassen Bevestigingsriemen voor matten
Andere accessoires
Acupressuur onderlaag Fascia-training Massagetafels en stoelen Massagehulpmiddelen Koperen vaten & drinkflessen Biologische yogamat reiniger
Yoga-sets
Accessoires
Cadeaubon Cadeau ideeën Mala's en armbanden Wierook Ayurveda. Kajals en lippenstiften Drinkflessen & Drinkbekers
Pilates
De Pilatesmat Pilatesblokken & rollers Pilates-ballen Pilates-apparatuur Pilates-stretchbanden en -banden Pilates-ringen Reserveonderdelen en accessoires Pilates-boeken en dvd's Fitnesstraining
2. Wahl Pilates Reformer Ahorn - YOGISHOP 2. Wahl Pilates Reformer Ahorn - YOGISHOP
Ontdek onze Pilates reformers
Pilatesmat basic - 1,5 cm pik
In plaats van €36,90 Maar €33,00
Boeken & Muziek
Trainings-dvd's Trainings-audio-cd's Muziek Boeken Posters en educatieve borden Tijdschriften
Verkoop
Goedkope yogamatten Goedkope yogatassen Betaalbare yoga- en pilatesaccessoires Betaalbare yogamode Goedkope Pilates-apparatuur Goedkope massageaccessoires

Nederlands
Account

Uw winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen
Populaire zoekopdrachten
  • Yogamat
  • Bolster
  • Kussen
  • Yogablok
  • Yogariem
  • Meditatiekussen
  • Kurk
  • Yoga tas
  • Oogkussen
  • yogimat pro
  • yogimat zon
  • Schoner
  • Pilates
  • Yogahose
  • Top
  • Legging
  • Beha
  • Maagdelijke wollen mat


MyYogistar

Ontvang er een € 5 Aankoopbon* als My-Yogistar nieuwsbriefontvanger

= Minimale bestelwaarde: 49 euro. Annulering op elk moment mogelijk.

Zoekresultaten

Filters

321 Resultaten
  • Set Mini-Hefte - Yin Yoga und die Elemente Set Mini-Hefte - Yin Yoga und die Elemente
    Set Mini-Hefte - Yin Yoga und die Elemente
    (3)
    3 totaal beoordelingen

    Set Mini-Hefte - Yin Yoga en de Elementen

    Normale prijs €9,95
  • Yoga-Top "rheia" - pine green Yoga-Top "rheia" - pine green
    Yoga-Top "rheia" - pine green
    biokatoen
    (1)
    1 totaal beoordelingen

    Yoga-Top "rheia" - pine green

    Normale prijs €39,90
  • Yoga-Poncho "Reese" - anthrazit Yoga-Poncho "Reese" - anthrazit
    Yoga-Poncho "Reese" - anthrazit
    Bespaar 46%

    Yoga-Poncho "Reese" - antraciet

    Aanbiedingsprijs €59,00 Normale prijs €109,95
  • Mit Yoga durch den Tag - Poster A4 Mit Yoga durch den Tag - Poster A4
    Mit Yoga durch den Tag - Poster A4

    De dag door met yoga - A4 poster

    Normale prijs €7,90
  • Mit Yoga durch die Wechseljahre - Poster A4 Mit Yoga durch die Wechseljahre - Poster A4
    Mit Yoga durch die Wechseljahre - Poster A4
    (1)
    1 totaal beoordelingen

    Door de menopauze met yoga - A4 poster

    Normale prijs €7,90
  • Yoga-Bra Carmen - melon Yoga-Bra Carmen - melon
    Yoga-Bra Carmen - melon
    biokatoen

    Yoga-Bh Carmen - meloen

    Normale prijs €45,00
  • Yoga - Mehr Energie u. Ruhe von Anna Trökes Yoga - Mehr Energie u. Ruhe von Anna Trökes
    (1)
    1 totaal beoordelingen

    Yoga - Meer energie en rust van Anna Trökes

    Normale prijs €17,99
  • Yoga-Bra "Balance" - red Yoga-Bra "Balance" - red
    Yoga-Bra "Balance" - red
    Bespaar 60%
    (1)
    1 totaal beoordelingen

    Yoga-BH "Balance" - rood

    Aanbiedingsprijs €19,90 Normale prijs €49,95
  • Bio Yogamatten-Reiniger - fresh forest - 10 l Bio Yogamatten-Reiniger - fresh forest - 10 l
    Vegan
    Bio
    (3)
    3 totaal beoordelingen

    Bio Yogamat schoner - verse bos - 10 l

    Normale prijs €129,00
    Eenheidsprijs €12,90 /  per  l
    €12,90/l
  • Yoga-Longsleeve "ala" - black Yoga-Longsleeve "ala" - black
    Yoga-Longsleeve "ala" - black
    (2)
    2 totaal beoordelingen

    Yoga-longsleeve "ala" - zwart

    Normale prijs €59,95
  • Yoga-Pants "eli" - charcoal Yoga-Pants "eli" - charcoal
    Yoga-Pants "eli" - charcoal
    GOTS
    (1)
    1 totaal beoordelingen

    Yoga-broek "eli" - houtskool

    Normale prijs €79,00
  • Yogagurt yogibelt® extra - OM - MB 260 cm - grey Yogagurt yogibelt® extra - OM - MB 260 cm - grey
    Yogagurt yogibelt® extra - OM - MB 260 cm - grey
    (4)
    4 totaal beoordelingen

    Yoga riem yogibelt® extra - OM - MB 260 cm - grijs

    Normale prijs €17,50
  • Yoga-Leggings Lina - black Yoga-Leggings Lina - black
    Yoga-Leggings Lina - black

    Yoga-Legging Lina - zwart

    Normale prijs €75,00
  • Yoga-Bra Rami - turquoise Yoga-Bra Rami - turquoise
    Yoga-Bra Rami - turquoise

    Yoga-BH Rami - turkoois

    Normale prijs €69,90
  • Yoga-Shirt 3/4 Frida olive - Onesize Yoga-Shirt 3/4 Frida olive - Onesize
    Yoga-Shirt 3/4 Frida olive - Onesize

    Yoga shirt 3/4 Frida olive - Onesize

    Normale prijs €69,00
  • Yoga-Harempants "ala" - petrol Yoga-Harempants "ala" - petrol
    Yoga-Harempants "ala" - petrol
    (1)
    1 totaal beoordelingen

    Yoga-harembroek "bos" - benzine

    Normale prijs €69,95
  • Yoga-Top Boatneck "ala" - petrol Yoga-Top Boatneck "ala" - petrol
    Yoga-Top Boatneck "ala" - petrol
    (2)
    2 totaal beoordelingen

    Yoga-Top Bootneck "ala" - petrol

    Normale prijs €44,95
  • Yoga-Breathe-Shirt "Raffaela" - everglades Yoga-Breathe-Shirt "Raffaela" - everglades
    Yoga-Breathe-Shirt "Raffaela" - everglades
    Bespaar 33%

    Yoga-Breathe-Shirt "Raffaela" - everglades

    Aanbiedingsprijs €32,50 Normale prijs €49,00
  • Yoga-Racerback-Top „what you seek...“ - ivory/gold Yoga-Racerback-Top „what you seek...“ - ivory/gold
    Yoga-Racerback-Top „what you seek...“ - ivory/gold
    Bespaar 25%
    biokatoen
    (2)
    2 totaal beoordelingen

    Yoga-Racerback-Top „wat je zoekt...“ - ivoor/goud

    Aanbiedingsprijs €29,90 Normale prijs €39,90
  • Bio Yogamatten-Reiniger - fresh forest - 50 ml Bio Yogamatten-Reiniger - fresh forest - 50 ml
    Vegan
    Bio

    Bio Yogamat schoner - frisse bos - 50 ml

    Normale prijs €4,59
    Eenheidsprijs €91,80 /  per  l
    €91,80/l
  • Yoga-Leggings with Skirt - elderberry Yoga-Leggings with Skirt - elderberry
    Yoga-Leggings with Skirt - elderberry
    biokatoen
    (2)
    2 totaal beoordelingen

    Yoga-legging met rok - vlierbes

    Normale prijs €39,90
  • Bio Yogamatten-Reiniger - fresh green lime - 10 l Bio Yogamatten-Reiniger - fresh green lime - 10 l
    Vegan
    Bio
    (4)
    4 totaal beoordelingen

    Bio Yogamat schoner - frisse groene limoen - 10 l

    Normale prijs €129,00
    Eenheidsprijs €12,90 /  per  l
    €12,90/l
  • Yoga-Leggings Amalia - black Yoga-Leggings Amalia - black
    Yoga-Leggings Amalia - black

    Yoga-Legging Amalia - zwart

    Normale prijs €79,00
  • Yoga-Bra Surya - pink Yoga-Bra Surya - pink
    Yoga-Bra Surya - pink
    biokatoen

    Yoga-Bh Surya - pink

    Normale prijs €49,00

Toont 168 van 321

Meer laden

Geselecteerde collecties

Damen Long-Shirts Damen Long-Shirts
Dames lange shirts
Damen Bras Damen Bras
Damen bh's
Damen Tops Damen Tops
Dames Tops
Günstige Yoga-Fashion Günstige Yoga-Fashion
Betaalbare yogamode
Damen Hosen Damen Hosen
Dames broek
Design Yogamatten Design Yogamatten
Ontwerp de yogamat

Informatie over

  • Zoekopdracht
  • Contact
  • Legale informatie
  • Algemene voorwaarden
  • Gegevensbescherming
  • Verzend informatie
  • Herroepingsrecht
  • Retourneren
  • Kunstmatige intelligentie bij YOGISTAR
  • Contract opzeggen

Links

  • Korting voor yogadocenten
  • Dealer worden
  • Cadeaubonnen
  • MyYogistar
  • Blader door de catalogus
  • Yogamatten met jouw gewenste print
  • Blog
  • Liefdadigheid

Zo bereikt u ons

We staan altijd graag persoonlijk voor je klaar van ma t/m vr 8.00 tot 13.00 uur

  • Per e-mail
  • per Tel: +49(0)8370 / 92 94 90
  • via contactformulier
  • via chat met AI-assistenten
  • via live chat

Vertrouw op de beste service

  • ✔ Yoga-experts sinds 2005
  • ✔ Snelle verzending
  • ✔ Privacy
  • ✔ Veilige betaling via SSL-versleuteling
  • ✔ Kopersbescherming via PayPal & Klarna
  • ✔ 4,85 ★ bij 10.000+ beoordelingen

Ontvang 5 EUR cadeau* als MyYogistar nieuwsbriefontvanger

Exclusieve AANBIEDINGEN • Nieuwsteproductinfo • Gratis verzending-acties • Ennog veel meer...
* (Minimale bestelwaarde: 49 euro. Je kunt je op elk moment uitschrijven.)

Nederlands
  • Facebook
  • Instagram

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Union Pay
  • Visa

© 2026 YOGISTAR,

  • Een selectie maken resulteert in een volledige pagina verversing.